Linea 20+ (preparat ziołowy) – tabl.

Co to jest Linea 20+?

Preparat to suplement diety stosowany wspomagająco podczas odchudzania.

Kiedy stosować Linea 20+?

Preparat jest suplementem diety, przeznaczonym dla kobiet po 20 roku życia, stosowanym wspomagająco w procesie odchudzania. Zgodnie z informacją producenta preparat: · wpływa na zmniejszenie apetytu · przyspiesza metabolizm, w tym spalanie tłuszczów · wspomaga proces odchudzania · pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.

Kiedy nie stosować tego preparatu?

Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu. Bez konsultacji z lekarzem preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży ani przez kobiety w okresie karmienia piersią. Nie stosować u dzieci do 12. roku życia.

Kiedy zachować szczególną ostrożność stosując Linea 20+?

Niektóre choroby i inne okoliczności mogą stanowić przeciwwskazanie do stosowania lub wskazanie do zmiany dawkowania preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dobowej. Czy ten preparat ma wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów? Nie ma danych dotyczących wpływu preparatu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń/maszyn.

Dawkowanie preparatu Linea 20+

Preparat ma postać tabletek do stosowania doustnego. Nie przekraczaj zaleconych dawek ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania preparatu a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu skonsultuj się z lekarzem. Dorośli: 1 tabletka 2 razy na dobę.

Czy można stosować Linea 20+ w okresie ciąży i karmienia piersią?

Bardzo ważne jest, aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku lub suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Bez konsultacji z lekarzem preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży ani przez kobiety w okresie karmienia piersią.

Czy mogę stosować równolegle inne preparaty?

Nie ma danych dotyczących występowania interakcji preparatu z innymi lekami.

Jakie działania niepożądane mogą wystąpić?

Nie ma danych dotyczących możliwych działań niepożądanych związanych ze stosowaniem preparatu.