Linea 30+ (preparat ziołowy) – tabl.

Co to jest Linea 30+?

Preparat to suplement diety stosowany wspomagająco podczas odchudzania.

Kiedy stosować Linea 30+?

Preparat jest suplementem diety, przeznaczonym dla kobiet po 30 roku życia, mających problem z odzyskaniem sylwetki sprzed ciąży, stosowanym wspomagająco w procesie odchudzania. Zgodnie z informacją producenta preparat: · wpływa na zmniejszenie apetytu · przyspiesza metabolizm, w tym spalanie tłuszczów · przyczynia się do zmniejszenia wchłaniania tłuszczów · pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała · pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu.

Kiedy nie stosować tego preparatu?

Niestety, nawet jeżeli istnieją wskazania do stosowania preparatu, nie zawsze można go stosować. Nie możesz stosować preparatu jeżeli jesteś uczulony (wykazujesz nadwrażliwość) na którykolwiek składnik preparatu. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży ani przez kobiety w okresie karmienia piersią.

Kiedy zachować szczególną ostrożność stosując Linea 30+?

Niektóre choroby i inne okoliczności mogą stanowić przeciwwskazanie do stosowania lub wskazanie do zmiany dawkowania preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Dla zdrowia ważna jest zróżnicowana dieta oraz zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna. Nie należy przekraczać zalecanej dawki dobowej. Czy ten preparat ma wpływ na zdolność prowadzenia pojazdów? Nie ma danych dotyczących wpływu preparatu na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania urządzeń/maszyn.

Dawkowanie preparatu Linea 30+

Preparat ma postać tabletek do stosowania doustnego. Nie przekraczaj zaleconych dawek ponieważ nie zwiększy to skuteczności działania preparatu a może zaszkodzić Twojemu zdrowiu i życiu. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące stosowania preparatu skonsultuj się z lekarzem. Dorośli: 1 tabletka 2 razy na dobę. Zaleca się przyjmowanie preparatu podczas posiłku. Spożywanie w nadmiernych ilościach może mieć działanie przeczyszczające.

Czy można stosować Linea 30+ w okresie ciąży i karmienia piersią?

Bardzo ważne jest, aby przed zastosowaniem jakiegokolwiek leku lub suplementu diety w okresie ciąży lub w okresie karmienia piersią skonsultować się z lekarzem i wyjaśnić ponad wszelką wątpliwość potencjalne zagrożenia i korzyści związane ze stosowaniem danego preparatu. Preparat nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży ani przez kobiety w okresie karmienia piersią.

Czy mogę stosować równolegle inne preparaty?

Nie ma danych dotyczących występowania interakcji preparatu z innymi lekami.

Jakie działania niepożądane mogą wystąpić?

Nie ma danych dotyczących możliwych działań niepożądanych związanych ze stosowaniem preparatu.